PV4F2Y011-331
Číslo produktu DigiKey
EG5240-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PV4F2Y011-331
Popis
SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 24V
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tlačítkový přepínač DPST-NO/NC Ochrana proti vandalismu, Osvětlený Montáž na panel, Přední strana
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PV4F2Y011-331 Modely
Kategorie
Značení aktuátoru
Bez značení
Mfr
Barva - aktuátor - krytka
Černá
Řada
Typ a barva osvětlení
LED, Zelená
Balení
Hromadné balení
Napětí osvětlení (jmenovité)
2,8VDC
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Pájecí materiály, Rychlé spojení - 0,110" (2,8mm)
Způsob montáže
Montáž na panel, Přední strana
Ochrana proti vniknutí
IP65 - prachotěsný, Odolný proti vodě
Typ
Ochrana proti vandalismu, Osvětlený
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 19,00mm prům.
Obvod
Provozní teplota
-20°C ~ 55°C
Funkce přepínače
Přepínač typu On-Mom, Páčkový přepínač typu Off-Mom
Mechanická životnost
1,000,000 cyklů
Jmenovitý proud (A)
2A (DC)
Elektrická životnost
50,000 cyklů
Stejnosměrné jmenovité napětí
24 V