PV4F2H011-311
Additional Requirements for Selecting a Switch
PV4F2H011-311
Číslo produktu DigiKey
EG4721-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PV4F2H011-311
Popis
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 2A 24V
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tlačítkový přepínač DPDT Ochrana proti vandalismu, Osvětlený Montáž na panel, Přední strana
Modely EDA/CAD
PV4F2H011-311 Modely
Kategorie
Značení aktuátoru
Bez značení
Typ a barva osvětlení
LED, Červená
Napětí osvětlení (jmenovité)
1,8VDC
Provedení koncovky
Pájecí materiály, Rychlé spojení - 0,110" (2,8mm)
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 19,00mm prům.
Obvod
Provozní teplota
-20°C ~ 55°C
Funkce přepínače
Přepínač typu On-Mom
Jmenovitý proud (A)
2A (DC)
Stejnosměrné jmenovité napětí
24 V