Obrázek pro PV3SWC2H011G není k dispozici
PV3SWC2H011G
Číslo produktu DigiKey
141-PV3SWC2H011G-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PV3SWC2H011G
Popis
SWITCH PB DPDT 2A 48V
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tlačítkový přepínač DPDT Ochrana proti vandalismu Montáž na panel, Přední strana
Modely EDA/CAD
PV3SWC2H011G Modely
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
48 V
Mfr
Typ aktuátoru
Kulatý, Tlačítko, Úplný kryt
Řada
Barva - aktuátor - krytka
Černá
Balení
Hromadné balení
Provedení koncovky
Pájecí materiály, Rychlé spojení - 0,110" (2,8mm)
Stav součásti
Aktivní
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Způsob montáže
Montáž na panel, Přední strana
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 16,00mm prům.
Typ
Ochrana proti vandalismu
Provozní teplota
-20°C ~ 55°C
Obvod
Mechanická životnost
200,000 cyklů
Funkce přepínače
Přepínač typu On-Mom
Elektrická životnost
50,000 cyklů
Jmenovitý proud (A)
2A (DC)