800AC2REDCAP
Číslo produktu DigiKey
800AC2REDCAP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
800AC2REDCAP
Popis
CAP PUSHBUTTON ROUND RED
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kulatý Tlačítko Krytka spínače Červená Nacvakávací spojení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
800AC2REDCAP Modely
Kategorie
Barva
Červená
Výrobce
E-Switch
Osvětlení
Neosvětlený
Řada
Pro použití s/související produkty
Série 800A
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Nacvakávací spojení
Stav součásti
Aktivní
Rozměry
7,45mm prům. x 3,50mm V