200MSP1T3B3M7RE je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
C&K
Skladem : 0
Katalogový list
Additional Requirements for Selecting a Switch
How Many Poles do you need?
What Electrical Ratings do You Need?
200MSP1T3B3M7RE
Číslo produktu DigiKey
200MSP1T3B3M7RE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
200MSP1T3B3M7RE
Popis
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Páčkový přepínač SPDT Montáž na panel, Pravý úhel, Vertikální
Katalogový list
Modely EDA/CAD
200MSP1T3B3M7RE Modely
Kategorie
Typ aktuátoru
Standardní kolo
Mfr
Délka aktuátoru
7,37mm
Řada
Osvětlení
Neosvětlený
Balení
Hromadné balení
Provedení koncovky
PC vývod
Stav součásti
Aktivní
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 4,95mm prům.
Způsob montáže
Montáž na panel, Pravý úhel, Vertikální
Závit pouzdra
Okt 48
Obvod
Vlastnosti
Zatmelené koncovky
Funkce přepínače
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Jmenovitý proud (A)
0,4VA (AC/DC)
Materiál aktuátoru
Mosaz, Chromovaný
Střídavé jmenovité napětí
20 V
Elektrická životnost
30,000 cyklů
Stejnosměrné jmenovité napětí
20 V