200MDP1T2B1M2RE
200MDP1T2B1M2RE
Additional Requirements for Selecting a Switch
200MDP1T2B1M2RE
Číslo produktu DigiKey
200MDP1T2B1M2RE-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
200MDP1T2B1M2RE
Popis
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Páčkový přepínač DPDT Montáž na panel
Modely EDA/CAD
200MDP1T2B1M2RE Modely
Kategorie
Typ aktuátoru
Standardní kolo
Mfr
Délka aktuátoru
5,33mm
Řada
Osvětlení
Neosvětlený
Balení
Hromadné balení
Provedení koncovky
PC vývod
Stav součásti
Aktivní
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 4,95mm prům.
Způsob montáže
Montáž na panel
Závit pouzdra
Okt 48
Obvod
Vlastnosti
Zatmelené koncovky
Funkce přepínače
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Jmenovitý proud (A)
0,4VA (AC/DC)
Materiál aktuátoru
Mosaz, Chromovaný
Střídavé jmenovité napětí
20 V
Elektrická životnost
30,000 cyklů
Stejnosměrné jmenovité napětí
20 V