IR3-N10CDH
Číslo produktu DigiKey
4761-IR3-N10CDH-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IR3-N10CDH
Popis
LINE FLTR 250VAC/VDC 10A PANEL
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Jednofázový Filtr EMC/EMI napájecího vedení 10 A 250VAC 50 ~ 60Hz Jednostupňový IEC 320-C14, Rychlé spojení
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
250V
Výrobce
DIT
Proud
10 A
Řada
Kmitočet - pracovní
50 ~ 60Hz
Balení
Krabice
Aplikace
Zdravotnictví
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
CSA, ENEC, UR, VDE
Typ filtru
Jednofázový
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Konfigurace
Jednostupňový
Způsob montáže
Montáž na panel
Stejnosměrné jmenovité napětí
250V