ZMM39R13 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Diotec Semiconductor
Skladem : 2 046
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Taiwan Semiconductor Corporation
Skladem : 0
Katalogový list
Zenerova dioda 39 V 500 mW ±5% Montáž na povrch SOD-80C
ZMM39R13
Číslo produktu DigiKey
4878-ZMM39R13TR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZMM39R13
Popis
DIODE ZENER 39V 500MW SOD80C
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
ZMM39R13 Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
90 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 30 V
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-50°C ~ 175°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-80C
Výkon - max
500 mW