Z2SMB100
Číslo produktu DigiKey
4878-Z2SMB100TR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-Z2SMB100CT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-Z2SMB100DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Z2SMB100
Popis
DIODE ZENER 100V 2W DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 100 V 2 W ±5% Montáž na povrch DO-214AA (SMB)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
Z2SMB100 Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
60 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 75 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
DO-214AA (SMB)
Výkon - max
2 W