TPSMA6L15A
Číslo produktu DigiKey
4878-TPSMA6L15ATR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPSMA6L15A
Popis
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMAF
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24,4V Svorka 24,6A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMAF
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPSMA6L15A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
24,6A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Balení
Hromadné balení
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
15V
Pouzdro
DO-221AC, SMA ploché vodiče
Průrazné napětí (min)
16,7V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
24,4V