P6SMBJ51A je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Nexperia USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
82,4V Svorka 7,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMB)
DO-214AA, SMB
P6SMBJ51A
Číslo produktu DigiKey
4878-P6SMBJ51ATR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P6SMBJ51A
Popis
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AA
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
P6SMBJ51A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
7,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
51V
Průrazné napětí (min)
56,7V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
82,4V