P6SMBJ170A
Číslo produktu DigiKey
4878-P6SMBJ170ATR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-P6SMBJ170ACT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-P6SMBJ170ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P6SMBJ170A
Popis
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AA
Podrobný popis
275V Svorka 2,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMB)
Modely EDA/CAD
P6SMBJ170A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
2,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
170V
Průrazné napětí (min)
189V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
275V