P6SMBJ120CA
Číslo produktu DigiKey
4878-P6SMBJ120CATR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P6SMBJ120CA
Popis
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AA
Podrobný popis
193V Svorka 3,1A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMB)
Modely EDA/CAD
P6SMBJ120CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
3,1A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
120V
Průrazné napětí (min)
133V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
193V