P6SMBJ10CA | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | P6SMBJ10CA |
Popis | TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AA |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 17V Svorka 35,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMB) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | P6SMBJ10CA Modely |
Kategorie | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 35,3A |
Mfr | Špičkový impulzní výkon 600W |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Ochrana napájecího vedení Ne |
Stav součásti Aktivní | Aplikace Univerzální |
Typ Zener | Provozní teplota -50°C ~ 150°C (TJ) |
Obousměrné kanály 1 | Způsob montáže Montáž na povrch |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 10V | Pouzdro DO-214AA, SMB |
Průrazné napětí (min) 11,1V | Dodávaná velikost pouzdra |
Omezovací napětí (max) při Ipp 17V |