P6SMBJ10CA
Číslo produktu DigiKey
4878-P6SMBJ10CATR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-P6SMBJ10CACT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-P6SMBJ10CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P6SMBJ10CA
Popis
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
17V Svorka 35,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMB)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
P6SMBJ10CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
35,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
10V
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Průrazné napětí (min)
11,1V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
17V