P4SMAJ54 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Nexperia USA Inc.
Skladem : 132 830
Katalogový list
96,3V Svorka 4,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
DO-214AC, SMA
P4SMAJ54
Číslo produktu DigiKey
4878-P4SMAJ54-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P4SMAJ54
Popis
TVS DIODE 54VWM 96.3VC DO214AC
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
P4SMAJ54 Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
4,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Balení
Hromadné balení
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
54V
Průrazné napětí (min)
60V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
96,3V