P4SMAJ33CA
Číslo produktu DigiKey
4878-P4SMAJ33CATR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-P4SMAJ33CACT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-P4SMAJ33CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P4SMAJ33CA
Popis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
Podrobný popis
53,3V Svorka 7,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Modely EDA/CAD
P4SMAJ33CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
7,5A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
33V
Průrazné napětí (min)
36,7V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
53,3V