P4SMAJ20CA-AQ
Číslo produktu DigiKey
4878-P4SMAJ20CA-AQTR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P4SMAJ20CA-AQ
Popis
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
Podrobný popis
32,4V Svorka 12,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Modely EDA/CAD
P4SMAJ20CA-AQ Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
12,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Třída
Automobilový průmysl
Obousměrné kanály
1
Kvalifikace
AEC-Q101
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
20V
Průrazné napětí (min)
22,2V
Omezovací napětí (max) při Ipp
32,4V