P4SMAJ14A
Číslo produktu DigiKey
4878-P4SMAJ14ATR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-P4SMAJ14ACT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-P4SMAJ14ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P4SMAJ14A
Popis
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
23,2V Svorka 17,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
P4SMAJ14A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
17,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
14V
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Průrazné napětí (min)
15,6V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
23,2V