MBR30100CT
Číslo produktu DigiKey
4878-MBR30100CT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBR30100CT
Popis
DIODE ARR SCHOT 100V 15A TO220AB
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 100 V 15A Průchozí otvor TO-220-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MBR30100CT Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
850 mV @ 15 A
Výrobce
Diotec Semiconductor
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Hromadné balení
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 µA @ 100 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
-50°C ~ 175°C
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Průchozí otvor
Technologie
Schottky
Pouzdro
TO-220-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AB
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
15A