ESD3V3CA
Číslo produktu DigiKey
4878-ESD3V3CATR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESD3V3CA
Popis
TVS DIODE 3.3VWM 9VC SOT233
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
9V Svorka 5A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOT-23-3 (TO-236)
Modely EDA/CAD
ESD3V3CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
200W
Balení
Hromadné balení
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Kapacita při kmitočtu
600pF při 1MHz
Obousměrné kanály
1
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3,3V
Průrazné napětí (min)
4,5V
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Omezovací napětí (max) při Ipp
9V