DIT120N08
Číslo produktu DigiKey
4878-DIT120N08-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DIT120N08
Popis
MOSFET TO220AB N 80V 0.0049OHM
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 80 V 120A (Tc) 220W (Tc) Průchozí otvor TO-220AB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DIT120N08 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
163 nC @ 10 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
6500 pF @ 25 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
220W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
80 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AB
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
6mOhm při 40A, 10V