DI280N10TL
Číslo produktu DigiKey
4878-DI280N10TLTR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-DI280N10TLCT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-DI280N10TLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DI280N10TL
Popis
MOSFET N-CH 100V 280A 8-POWERSFN
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 280A (Tc) Montáž na povrch TOLL
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DI280N10TL Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,2V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
122 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
8150 pF @ 50 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
425mW (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TOLL
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
2mOhm při 50A, 10V