DI080N06PQ-AQ
Číslo produktu DigiKey
4878-DI080N06PQ-AQTR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-DI080N06PQ-AQCT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-DI080N06PQ-AQDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DI080N06PQ-AQ
Popis
MOSFET POWERQFN 5X6 N 65V 105A 0
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 65 V 80A (Tc) 80W (Tc) Montáž na povrch 8-QFN (5x6)
Modely EDA/CAD
DI080N06PQ-AQ Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
56 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4128 pF @ 30 V
Rozptylový výkon (Max)
80W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Třída
Automobilový průmysl
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
65 V
Kvalifikace
AEC-Q101
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Dodávaná velikost pouzdra
8-QFN (5x6)
Rds zap (max) při Id, Vgs
4mOhm při 30A, 10V
Pouzdro
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA