DI045N03PT
Číslo produktu DigiKey
4878-DI045N03PTTR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-DI045N03PTCT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-DI045N03PTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DI045N03PT
Popis
MOSFET POWERQFN 3X3 N 30V 45A 0.
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 30 V 45A (Tc) 16W (Tc) Montáž na povrch 8-QFN (3x3)
Modely EDA/CAD
DI045N03PT Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
53 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2300 pF @ 15 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
16W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
8-QFN (3x3)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
4,4mOhm při 24A, 10V