DI015N25D1
Číslo produktu DigiKey
4878-DI015N25D1TR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-DI015N25D1CT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-DI015N25D1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DI015N25D1
Popis
MOSFET DPAK N 250V 0.2OHM 175C
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 250 V 15A (Tc) 140W (Tc) Montáž na povrch TO-252 (DPAK)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DI015N25D1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
8.9 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
475 pF @ 125 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
140W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
250 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252 (DPAK)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
255mOhm při 15A, 10V