BZW06-94B
Číslo produktu DigiKey
4878-BZW06-94BCT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-BZW06-94BTB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZW06-94B
Popis
TVS DIODE 94VWM 152VC DO204AC
Podrobný popis
152V Svorka 3,9A Ipp TVS dioda Průchozí otvor DO-204AC (DO-15)
Modely EDA/CAD
BZW06-94B Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
3,9A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Balení
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-50°C ~ 175°C (TJ)
Obousměrné kanály
94V
Průrazné napětí (min)
105V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
152V