BZW06-188
Číslo produktu DigiKey
4878-BZW06-188CT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-BZW06-188TB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZW06-188
Popis
TVS DIODE 188VWM 301VC DO204AC
Podrobný popis
301V Svorka 2A Ipp TVS dioda Průchozí otvor DO-204AC (DO-15)
Modely EDA/CAD
BZW06-188 Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Balení
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-50°C ~ 175°C (TJ)
Jednosměrné kanály
188V
Průrazné napětí (min)
209V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
301V