BZW04-256
Číslo produktu DigiKey
4878-BZW04-256TB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZW04-256
Popis
TVS DIODE 256VWM 414VC DO204AC
Podrobný popis
414V Svorka 1,1A Ipp TVS dioda Průchozí otvor DO-204AC (DO-15)
Modely EDA/CAD
BZW04-256 Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
1,1A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-50°C ~ 175°C (TJ)
Jednosměrné kanály
256V
Průrazné napětí (min)
285V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
414V