BZT52B7V5
Číslo produktu DigiKey
4878-BZT52B7V5CT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-BZT52B7V5DKR-ND - Digi-Reel®
4878-BZT52B7V5TR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZT52B7V5
Popis
DIODE ZENER 7.5V 500MW SOD123F
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 7.5 V 500 mW ±2% Montáž na povrch SOD-123F
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BZT52B7V5 Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
30 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 nA @ 3.5 V
Digi-Reel®
Hromadné balení
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance
±2%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-123F
Výkon - max
500 mW