2BZX84C3V6
Číslo produktu DigiKey
4878-2BZX84C3V6TR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-2BZX84C3V6CT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-2BZX84C3V6DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2BZX84C3V6
Popis
DIODE ZENER ARRAY 3.6V SOT-23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole Zenerových diod Společná anoda s 1 páry 3.6 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
2BZX84C3V6 Modely
Kategorie
Výkon - max
300 mW
Výrobce
Diotec Semiconductor
Impedance (max) (Zzt)
90 Ohms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 1 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Konfigurace
Společná anoda s 1 páry
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
3.6 V
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tolerance
±5%