1.5SMCJ33A
Číslo produktu DigiKey
4878-1.5SMCJ33ATR-ND - Páska a cívka (TR)
4878-1.5SMCJ33ACT-ND - Řezaná páska (CT)
4878-1.5SMCJ33ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5SMCJ33A
Popis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
53,3V Svorka 28,1A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Modely EDA/CAD
1.5SMCJ33A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
28,1A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
33V
Průrazné napětí (min)
36,7V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
53,3V