1.5SMCJ33A | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | 1.5SMCJ33A |
Popis | TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 53,3V Svorka 28,1A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | 1.5SMCJ33A Modely |
Kategorie | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 28,1A |
Mfr | Špičkový impulzní výkon 1500W (1,5kW) |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Ochrana napájecího vedení Ne |
Stav součásti Aktivní | Aplikace Univerzální |
Typ Zener | Provozní teplota -50°C ~ 150°C (TJ) |
Jednosměrné kanály 1 | Způsob montáže Montáž na povrch |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 33V | Pouzdro DO-214AB, SMC |
Průrazné napětí (min) 36,7V | Dodávaná velikost pouzdra |
Omezovací napětí (max) při Ipp 53,3V |