UX22F62003
Číslo produktu DigiKey
31-UX22F62003TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-UX22F62003CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UX22F62003
Popis
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
156.25 MHz XO (Standardní) LVPECL Oscilátor 2,5V, 3,3V Povolit/zakázat 6-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
2,5V, 3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±100ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Odebíraný proud (max)
70mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Typ
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)