SMCJ33CA-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMCJ33CA-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMCJ33CA-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMCJ33CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ33CA-13-F
Popis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
53,3V Svorka 28,1A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Modely EDA/CAD
SMCJ33CA-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
28,1A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
33V
Průrazné napětí (min)
36,7V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
53,3V