SMBJ30CA-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMBJ30CA-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ30CA-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ30CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ30CA-13-F
Popis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
48,4V Svorka 12,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ30CA-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
12,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Aplikace
Univerzální
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
30V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
33,3V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
48,4V