SMBJ28A-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMBJ28A-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ28A-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ28A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ28A-13-F
Popis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
45,4V Svorka 13,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ28A-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
13,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
28V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
31,1V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
45,4V