SMBJ26A-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMBJ26A-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ26A-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ26A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ26A-13-F
Popis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
42,1V Svorka 14,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ26A-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
14,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
26V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
28,9V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
42,1V