SMBJ18CA-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMBJ18CA-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ18CA-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ18CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ18CA-13-F
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
29,2V Svorka 20,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ18CA-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
20,5A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
18V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
20V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V