SMBJ14A-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMBJ14A-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ14A-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ14A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ14A-13-F
Popis
TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
23,2V Svorka 25,8A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ14A-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
25,8A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
14V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
15,6V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
23,2V