SMBJ13A-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMBJ13A-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ13A-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ13A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ13A-13-F
Popis
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
21,5V Svorka 27,9A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ13A-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
27,9A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
13V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
14,4V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
21,5V