SMBJ10CA-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMBJ10CA-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ10CA-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ10CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ10CA-13-F
Popis
TVS DIODE 10VWM 17VC SMB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
17V Svorka 35,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ10CA-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
35,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
10V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
11,1V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
17V