SMAJ36A-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMAJ36A-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ36A-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ36A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ36A-13-F
Popis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
58,1V Svorka 6,9A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMA
Modely EDA/CAD
SMAJ36A-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6,9A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Aplikace
Univerzální
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
36V
Průrazné napětí (min)
40V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
58,1V