SMAJ36A-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMAJ36A-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ36A-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ36A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ36A-13-F
Popis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
58,1V Svorka 6,9A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ36A-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6,9A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
36V
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Průrazné napětí (min)
40V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
58,1V