SMAJ28A-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMAJ28A-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ28A-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ28A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ28A-13-F
Popis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
45,4V Svorka 8,8A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ28A-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
8,8A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
28V
Průrazné napětí (min)
31,1V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
45,4V