SMAJ18A-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMAJ18A-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ18A-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ18A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ18A-13-F
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
29,2V Svorka 13,7A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMA
Modely EDA/CAD
SMAJ18A-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
13,7A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
18V
Průrazné napětí (min)
20V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V