SMAJ10A-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMAJ10A-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ10A-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ10A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ10A-13-F
Popis
TVS DIODE 10VWM 17VC SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
17V Svorka 23,5A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ10A-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
23,5A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
10V
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Průrazné napětí (min)
11,1V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
17V