SDT5A60SA-13
Číslo produktu DigiKey
31-SDT5A60SA-13TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-SDT5A60SA-13CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-SDT5A60SA-13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SDT5A60SA-13
Popis
DIODE SCHOTTKY 60V 5A SMA
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 60 V 5A Montáž na povrch SMA
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 µA @ 60 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
SMA
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
60 V
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
5A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
520 mV @ 5 A