SDT40A100CT
Číslo produktu DigiKey
SDT40A100CTDI-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SDT40A100CT
Popis
DIODE ARR SCHOT 100V 20A TO2203
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 100 V 20A Průchozí otvor TO-220-3
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
720 mV @ 20 A
Výrobce
Diodes Incorporated
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
120 µA @ 100 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Průchozí otvor
Technologie
Schottky
Pouzdro
TO-220-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
20A