SDM2U40CSP-7B
Číslo produktu DigiKey
SDM2U40CSP-7BDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SDM2U40CSP-7BDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SDM2U40CSP-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SDM2U40CSP-7B
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 2A X3WLB16082
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 40 V 2A Montáž na povrch X3-WLB1608-2
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SDM2U40CSP-7B Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
150 µA @ 40 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
85pF při 5V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Dodávaná velikost pouzdra
X3-WLB1608-2
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
2A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
530 mV @ 2 A